הסיפור של מיכל

כמעט בת 40

הסיפור שלי מתחיל לפני כמה שנים, כמה חודשים לפני יום ההולדת ה - 40. אף פעם לא הייתי רזה, אבל במהלך השנים עליתי במשקל באופן משמעותי. בשלב מסויים המשקל הראה מעל ל- 100 קילו, והרגשתי לא טוב עם זה. יחד עם זאת לא הייתי טיפוס ספורטיבי בכלל. בעצם שנאתי כל דבר שקשור לפעילות ספורטיבית, ובמיוחד ריצה.

איך התחלתי לרוץ

אבל גיל 40 התקרב, ולא הרגשתי טוב עם עצמי. הייתי שמנה מדי ובכלל לא בכושר. הייתי חייבת שינוי! כבר נרשמתי פעם לחדר כושר, אבל כמו הרבה אנשים אחרים, הלכתי רק כמה פעמים וזהו. הבעיה העיקרית הייתה שזה לקח כל כך הרבה זמן. הייתי צריכה לנסוע לחדר הכושר, להחליף בגדים, להתאמן שעה, להתלבש שוב ולחזור הביתה. ביחד, הכל לקח לי 3 שעות כל פעם! יש לי משפחה גדולה עם 5 ילדים, ובנוסף אני גם סטודנטית, אז לבזבז 3 שעות לספורט 3 פעמים בשבוע היה פשוט לא ריאלי. לכן הייתי צריכה למצוא ספורט שיכולתי לעשות מהבית, ושלא דורש מכשירים מסובכים. חשבתי על זה המון, ובסוף החלטתי שריצה זאת התשובה. לנעול נעליים ולצאת מהבית, זה הכול. לא הייתה קבוצת ריצה בגבעת זאב, ולכן הייתי חייבת לעשות את זה לבד. התחלתי עם אפליקציה בטלפון עם תכנית ריצה למתחילים, וככה למדתי לרוץ 5 ק"מ בכמה חודשים. ולאחר זמן קצר כבר התקדמתי ל-10 ק"מ.

לרדת במשקל

בינתיים גם התחלתי לעשות דיאטה כדי לרדת במשקל. שוב עם תכנית שהכרתי דרך האינטרנט, Whole30.  באופן עקרוני זאת לא דיאטה לירידה במשקל, אלא לגמילה מהתמכרות לסוכר ובדיקת רגישות לאוכל. ובכל זאת,  שיטה אפקטיבית כדי להתרגל לאכול בריא ולרדת במשקל תוך כדי. תוך 4 חודשים ירדתי ב-30 ק"ג. הרגשתי הרבה יותר טוב, נראיתי יותר טוב והייתה לי יותר אנרגיה. איזה שילוב מנצח, ריצה ואכילה בריאה!

לשתף עם העולם

חשבתי שאני חייבת לשתף את סיפור ההצלחה שלי, ולכן עשיתי קורס מאמן ריצה. ופתחתי קבוצות ריצה בגבעת זאב, מודיעין ופתח תקווה. המוטו שלי הוא שכל אחד יכול ללמוד לרוץ, ויש לי תקווה שגם אחרים יתחילו להאמין בכך. לא צריך להיות טיפוס ספורטיבי כדי לעשות שינוי חיובי בחיים, ללמוד לאהוב לרוץ, ולקצור את הפירות. פשוט תסתכלו עלי!

054-2322216

©2018 by Ready 2 Run. Proudly created with Wix.com